Детальніше на http://www.vstup.npu.edu.ua

por

28 січня 2019 року о 14.00 в аудиторії 340 відбулась презентація-демонстрація програмної розробки студента 4 курсу спеціальності ІПЗ Прошенка Андрія. «Proquiz» - це Web-орієнтована система дозволяє проводити on-line-опитування студентів під час аудиторного заняття з допомогою смартфонів.

На презентації були присутні викладачі кафедри інноваційних технологій навчання загальноосвітніх дисциплін  нашого факультету. Це викладач української мови, доцент кандидат педагогічних наук Кудіна Т,М. і викладач історії, кандидат історичних наук Радчук А.Г. Вони за допомогою своїх смартфонів протестували програмну оболонку, зробили важливі предметні зауваження щодо покращення функціоналу програмного продукту.

Цей програмний продукт буде апробовуватись в реальному навчальному процесі на кафедрі ІТВЗОД у 2019 році. На думку професора Кудіна А.П. (розробника ідеї програмного продукту), особливе широке застосування цей засіб буде мати у викладанні суспільний дисциплін, коли більшість лекцій проходитиме у формі співбесіди, під час якої важливо оперативно знати думку слухачів.