clio20 грудня  2017 року о 16-00 в  Блакитній зала центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася церемонія нагородження найкращих і найсумлінніших працівників освіти, які зробили значний внесок у її розвиток Університету - «CLIO AWARDS». За результатами анонімного голосування, яке попередньо було проведено серед студентів різних факультетів буде обрано переможців у двох найяскравіших номінаціях:

«Викладач року» – факультет висуває кандидатуру викладача, який, на думку студентів, є активним науковцем та зробив значний внесок у громадське життя університету.

За результатами голосування студентів факультету інформатики обрано Струтинську Оксану Віталіївну кандидата педагогічних наук, доцент кафедри  інформаційних технологій і програмування, заступника декана з наукової роботи та міжнародних відносин.

«Викладач студентських симпатій» – кандидати у переможці повинні користуватися неабиякою прихильністю та повагою серед максимальної кількості студентів.

За результатами голосування студентів факультету інформатики обрано Малежика Петра Михайловича кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань.

Вітаємо наших колег! Ми Вами пишаємось! Бажаємо і надалі отримувати високі та почесні відзнаки та нагороди!

Колектив факультету інформатики

e school