Підготовчі курси до ЗНО

Хто на сайті

studentШановні студенти!

Від імені деканату та викладачів факультету інформатики в Міжнародний день студента сердечно бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконані, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаємо вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Віримо у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

З повагою професорсько-викладацький колектив факультету інформатики

e school