Підготовчі курси до ЗНО

Хто на сайті

vypusk 2018Шановні випускники !!!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчання на факультеті інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова та здобуттям освітнього рівня - бакалавр та магістр! Сподіваємося, що час, який був проведений вами в стінах нашого закладу, назавжди буде закарбований в ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть домогтися задуманих цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.Сьогодні ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця праці. Вам належить зробити в житті не один вирішальний та відповідальний крок. Сподіваємось, що кожного разу вибір ваш буде правильним!

Ви – молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава.

Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар'єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добру путь!

З повагою колектив факультету інформатики.

e school