Працевлаштування

Підготовчі курси до ЗНО

Хто на сайті

На сайті 328 гостей та користувачі відсутні

tPQthVdL28 серпня 2018 року делегація викладачів  у складі декана факультету Франчука Василя Михайловича, заступника  декана з наукової роботи та міжнародних відносинСтрутинської Оксани Віталіївни ,заступника декана по роботі зі студентами   Єфименка Василя Володимировича відвідали  Комунальний заклад Київської обласної ради "Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації". В рамках угод про співпрацю та з метою популяризації всіх напрямів підготовки, які пропонуються на факультеті інформатики були проведено зустрічі,   майстер класи з робототехніки та 3D- моделювання з майбутніми абітурієнтами, . Під час зустрічі з слухачами обговорили особливостi підготовки до вступної кампанії 2019 року  та  перспективи навчання на факультеті інформатики.  Сподіваємося, що всі слухачі з різних навчальних закладів Київської області, які були на цьому заході,  стануть студентами нашого факультету!

e school