Загальні

Переглянути розклад екзаменаційної сесії, можливо за посиланням:  <<< РОЗКЛАД >>>

26 грудня 2018 року в аудиторії 229 факультету інформатики  відбулося вишукане романтичне Свято музики та краси – Бал-маскарад! На ньому були присутні: декан факультету Кудін Анатолій Петрович,  викладачі, студенти факультету інформатики та шановні гості. Всі учасники балу були у відповідному вишуканому вбранні, які мали можливість послухати цікаві виступи талановитих студентів. Присутні були в захваті від чарівної і загадкової Хазяйки балу – Струтинської Оксани Віталіївни, заступника декана  з наукової роботи та міжнародних відносин! За результатами голосування учасників заходу обрали  Короля та Королеву Балу! Ними стали Однокозов Олександр і Дераженко Анастасія! Головна мета такого заходу – знайомство  чарівних дам з вишуканими кавалерами, можливість залучити студентство до прекрасного, спілкування викладачів і студентів в неформальній атмосфері! Дякуємо організаторам і учасникам дійства за прекрасний і позитивний вечір! Сподіваємось, що такий захід для факультету інформатики  буде традиційним кожного року!

З повагою і вдячністю

деканат факультету інформатики

epam university 840 2a2R9y5

18 грудня 2018 року факультет відвідала команда менторів ІТ-компанії EPAM System у складі : Володимира Янцова - керівника відділу рекретінку навчальних програм ЕПАМ, Олексія Дишлевого - менеджера з підготовчих курсів та Ірини Савченко  - менеджера з підготовчих курсів з систем автоматизованого тестування.

В аудиторії 340 зібрались студенти і викладачі факультету близько 100 осіб. Презентація була змістовою і викликала великий інтерес у студентів.

Запланові нові акції щодо участі ІТ-компанії у розвитку факультету.

19 грудня 2018 року о 14.00 год в ауд. 340.  відбудуться збори трудового колективу та засідання  Вченої ради факультету інформатики

Порядок денний:

Обговорення та рекомендація кандидатур для обрання на посаду декана факультету.

Засідання Вченої ради факультету

Порядок денний:

1. Про зміни у складі Вченої ради факультету інформатики.
  2. Вибори декана факультету інформатики.
  3. Конкурсні справи.
  4. Різне.

ПРЕДСТАВНИКИ СТУДЕНТСТВА З ПРАВОМ ГОЛОСУ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ 19 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, В ГОЛОСУВАННІ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНІЙ РАДІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ ОБРАННЯ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАТИКИ.

1. Касьян М.
2. Ступін О.