Загальні

 

Переглянути розклад екзаменаційної сесії, можливо за посиланням:  <<< РОЗКЛАД >>>

  26 грудня 2018 року в аудиторії 229 факультету інформатики  відбулося вишукане романтичне Свято музики та краси – Бал-маскарад! На ньому були присутні: декан факультету Кудін Анатолій Петрович,  викладачі, студенти факультету інформатики та шановні гості. Всі учасники балу були у відповідному вишуканому вбранні, які мали можливість послухати цікаві виступи талановитих студентів. Присутні були в захваті від чарівної і загадкової Хазяйки балу – Струтинської Оксани Віталіївни, заступника декана  з наукової роботи та міжнародних відносин! За результатами голосування учасників заходу обрали  Короля та Королеву Балу! Ними стали Однокозов Олександр і Дераженко Анастасія! Головна мета такого заходу – знайомство  чарівних дам з вишуканими кавалерами, можливість залучити студентство до прекрасного, спілкування викладачів і студентів в неформальній атмосфері! Дякуємо організаторам і учасникам дійства за прекрасний і позитивний вечір! Сподіваємось, що такий захід для факультету інформатики  буде традиційним кожного року!

З повагою і вдячністю

деканат факультету інформатики

epam university 840 2a2R9y5

   18 грудня 2018 року факультет відвідала команда менторів ІТ-компанії EPAM System у складі : Володимира Янцова - керівника відділу рекретінку навчальних програм ЕПАМ, Олексія Дишлевого - менеджера з підготовчих курсів та Ірини Савченко  - менеджера з підготовчих курсів з систем автоматизованого тестування. 

   В аудиторії 340 зібрались студенти і викладачі факультету близько 100 осіб. Презентація була змістовою і викликала великий інтерес у студентів.

   Запланові нові акції щодо участі ІТ-компанії у розвитку факультету.

19 грудня 2018 року о 14.00 год в ауд. 340.  відбудуться збори трудового колективу та засідання  Вченої ради факультету інформатики

Порядок денний:

Обговорення та рекомендація кандидатур для обрання на посаду декана факультету.

 

 

Засідання Вченої ради факультету

Порядок денний:

  1. Про зміни у складі Вченої ради факультету інформатики.
  2. Вибори декана факультету інформатики.
  3. Конкурсні справи.
  4. Різне.

   ПРЕДСТАВНИКИ СТУДЕНТСТВА З ПРАВОМ ГОЛОСУ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ 19 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, В ГОЛОСУВАННІ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНІЙ РАДІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ ОБРАННЯ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАТИКИ.

1. Касьян М.
2. Ступін О.
3. Слонь С.
4. Коваль О.
5. Крамаренко В.
6. Володіна В.

              

7. Солов’ян О.
8. Єщенко Д.
9. Шаповал А.
10. Борисенко Т.
11. Парасоткіна М.

 

 Студентська виборча комісія.

   

WEB-сервіси

gmail mobile 07 535x535 27215629  YouTube logo 2015.svg 57ebbd433df78c690fc6ffa0 unnamed homeHeaderLogoImage uk UA Outlook.com Blog Asset 232x232 gHkOrVkf
   

Наші партнери

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM e school     

   
© ALLROUNDER

Вхід