Загальні

Переглянути розклад екзаменаційної сесії, можливо за посиланням:  <<< РОЗКЛАД >>>

26 грудня 2018 року в аудиторії 229 факультету інформатики  відбулося вишукане романтичне Свято музики та краси – Бал-маскарад! На ньому були присутні: декан факультету Кудін Анатолій Петрович,  викладачі, студенти факультету інформатики та шановні гості. Всі учасники балу були у відповідному вишуканому вбранні, які мали можливість послухати цікаві виступи талановитих студентів. Присутні були в захваті від чарівної і загадкової Хазяйки балу – Струтинської Оксани Віталіївни, заступника декана  з наукової роботи та міжнародних відносин! За результатами голосування учасників заходу обрали  Короля та Королеву Балу! Ними стали Однокозов Олександр і Дераженко Анастасія! Головна мета такого заходу – знайомство  чарівних дам з вишуканими кавалерами, можливість залучити студентство до прекрасного, спілкування викладачів і студентів в неформальній атмосфері! Дякуємо організаторам і учасникам дійства за прекрасний і позитивний вечір! Сподіваємось, що такий захід для факультету інформатики  буде традиційним кожного року!

З повагою і вдячністю

деканат факультету інформатики

epam university 840 2a2R9y5

18 грудня 2018 року факультет відвідала команда менторів ІТ-компанії EPAM System у складі : Володимира Янцова - керівника відділу рекретінку навчальних програм ЕПАМ, Олексія Дишлевого - менеджера з підготовчих курсів та Ірини Савченко  - менеджера з підготовчих курсів з систем автоматизованого тестування.

В аудиторії 340 зібрались студенти і викладачі факультету близько 100 осіб. Презентація була змістовою і викликала великий інтерес у студентів.

Запланові нові акції щодо участі ІТ-компанії у розвитку факультету.

19 грудня 2018 року о 14.00 год в ауд. 340.  відбудуться збори трудового колективу та засідання  Вченої ради факультету інформатики

Порядок денний:

Обговорення та рекомендація кандидатур для обрання на посаду декана факультету.

Засідання Вченої ради факультету

Порядок денний:

1. Про зміни у складі Вченої ради факультету інформатики.
  2. Вибори декана факультету інформатики.
  3. Конкурсні справи.
  4. Різне.

ПРЕДСТАВНИКИ СТУДЕНТСТВА З ПРАВОМ ГОЛОСУ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ 19 ГРУДНЯ 2018 РОКУ, В ГОЛОСУВАННІ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНІЙ РАДІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ ОБРАННЯ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАТИКИ.

1. Касьян М.
2. Ступін О.
3. Слонь С.
4. Коваль О.
5. Крамаренко В.
6. Володіна В.

7. Солов’ян О.
8. Єщенко Д.
9. Шаповал А.
10. Борисенко Т.
11. Парасоткіна М.

Студентська виборча комісія.

unnamed18 грудня 2018 року на факультеті пройдуть прямі таємні вибори

ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДЕНТСВА З ПРАВОМ ГОЛОСУ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ В ГОЛОСУВАННІ ЩОДО РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНІЙ РАДІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ ОБРАННЯ НА ПОСАДУ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАТИКИ.

Виборча дільниця - деканат факультету інформатики (ауд. 341).
Початок роботи о 10.00. Закінчення голосування 17.00.
Оголошення результатів 18 грудня 2018 року о19.00.

Прийди і проголосуй!
Студентська виборча комісія.

unnamed 4

11 грудня 2018 року делегація факультету інформатики на чолі з деканом професором Кудіним А.П. та завідувачем лабораторії електронного навчання Зінюком В.В. відвідала конференцію, яку організувала Асоціація «Інформаційні технологій України». Асоціація об’єднує 60 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій (WITSA) і Європейській асоціації цифрових технологій (Digital Europe). Запрошення факультету на цей захід є результатом співпраці НПУ і EPAM System відповідно до укладеної угоди. На конференції було 120 делегатів, в тому числі представники ряду провідних ВНЗ України, які ведуть підготовку програмістів (ХНУРЕ, КПІ тощо). Одне з рішень – створення фінансового фонду підтримки технічного забезпечення вищих навчальних закладів, які ведуть підготовку ІТ-спеціалістів, сучасним компютерним обладнанням. До плану забезпечення на 2019 рік внесено наш факультет, який представив на конференції інноваційну Програму розвитку інформатизації факультету інформатики - «Електронний факультет».

Оголошується набір учнів 11 класів та випускників шкіл на курси з підготовки до вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання:

• пільги при вступі до НПУ ім. М.П.Драгоманова у 2019 році;
  • досвідчені викладачі Вузу;
  • якісна підготовка;
  • постійний комп`ютерний тренінг;
  • доступні ціни

f3     Відома ІТ-компанія ЕPAM Systems (https://www.training.epam.ua/) і факультет інформатики підписали угоду про співпрацю в освітній діяльності. 5 грудня 2018 року на факультет завітав директор освітніх програм цієї компанії Максим Почебут. Відбувалась деталізація пунктів угод, які передбачають проведення компанією для студентів нашого ВНЗ курсів з сучасних мов програмування, трьох тижневе стажування наших викладачів та відкриття навчального центру ЕPAM Systems на території факультету.

f2    Вже 7 рік факультет інформатики забезпечує навчання за дистанційною формою громадян Бразилії українського походження. Навчальний процес веде кафедра Інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін. 28 листопада 2018 року до Києва в НПУ приїхав Голова Бразильської репрезентації Віторіо Соротюк. Він отримав сертифікати про закінчення навчання для 22 слухачів курсів. Зустріч пройшла у теплій дружній обстановці.

DS

Шановні студенти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!
17 листопада - День студента — найкраще свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Бажаємо Вам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцною, а перша студентська любов — найчистішою і красивою! Будьте здорові, щирі і успішні!

З повагою деканат факультету.

sEZWS0m0PlM sEZWS0m0PlM e school