Працевлаштування

Підготовчі курси до ЗНО

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Загальні

1veresnyaШановні викладачі та студенти!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їхню неоціненну роботу розуму і серця.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів навчатися, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Успіхів вам у праці та навчанні.

ind2018До уваги студентів денної форми навчання,  які планують працевлаштування у 2018-2019 н.р. навчаючись за індивідуальним навчальним графіком

До 14 вересня 2018 року потрібно подати у деканат заяву на ім’я ректору університету, додавши до неї довідку з місця роботи.

Після 14 вересня 2018 року індивідуальні графіки навчання не оформлятимуться.

unnamed3 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац; адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти. Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжуватиме незабутня концертна програма. Запрошуємо долучитися до цієї незабутньої хвилюючої миті у житті кожного студента.

unnamedШановні першокурсники вітаємо вас зі вступом на Факультет інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова.
31 серпня 2018 року о 12.00 в аудиторії 340 відбудеться зустріч першокурсників з деканом факультету та керівництвом факультету інформатики.

Деканат факультету інформатики

vstup 2018Шановні вступники! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова повідомляє, що в університеті оголошено додатковий набір в магістратуру з 27.08.2018 по 06.09.2018. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини! Ми чекаємо на вас!

Деканат Факультету інформатики

Графік поселення студентів Факультет інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова до гуртожитку №6 НПУ імені М.П.Драгоманова:

• 27.08.2018 – 1 курс (з 13:00)
  • 28.08.2018 – 2 курс (з 09:00)
  • 29.08.2018 – 3 курс (з 09:00)
  • 30.08.2018 – 4 курс (з 09:00)
  • 31.08.2018 – 5,6 курси (з 09:00)

Списки на поселення вступників 2018 року

Списки на поселення 2-4, 6 курсів

imageШановні випускники, батьки та співробітники факультету!

5 липня 2018 року (четвер) о 12-00 в Блакитній залі НПУ імені М.П. Драгоманова відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету інформатики  НПУ імені М.П.Драгоманова (бакалаврат, магістратура).

Раді будемо бачити Вас!
З повагою, деканат факультету інформатики.
День вишиванкиЩороку у третій четвер травня Українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.
Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.
День вишиванки — свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає Українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.
Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється Українець у багатомірному, багато-вбраному глобалізованому світі.
День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції!
З метою підготовки питання "Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті", яке буде заслухане на Вченій раді університету 17 травня 2018 року, Центром моніторингу якості освіти проводитиметься анкетування для викладачів та студентів.

<<Анкета>>

28 квітня 2018 року о 10.00 запрошуємо учнів старших класів, їх батьків та усіх бажаючих на День відкритих  НПУ імені М.П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9,  (станція метро “Університет”).

e school