УВАГА! Вступники (ІІ вища) та (ІІ тур) МАГІСТРИ до 20.09.2019 принести оригінали!!!

Переглянути статус заяви та рейтинговий список можна на https://vstup.edbo.gov.ua.

zdz   Шановні студенти, професорсько-викладацький склад та співробітники факультету!
Вітаємо Вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Студентам бажаємо наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань, а всім викладачам – міцного здоров'я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до студентів та колег!

З особливим теплом хочеться привітати першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента, і в навчанні, і в громадському та культурному зростанні. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

З повагою, деканат факультету!