Новини та оголошення

Працевлаштування

Новини НПУ

Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. pedagogika   14 вересня 2019 року кафедра педагогіки і методики початкового навчання представляла університет на Першому інноваційному освітньому форумі «GRANI. Місія вчителя сучасності. Vol.2020», який відбувся на базі Національного університету «Чернігівський колегіум » ім. Т. Г. Шевченка.

2. train    13 вересня 2019 року у Колонній Залі Київської міської державної адміністрації пройшов Перший Міжнародний Форум Людського Капіталу «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», де виступали провідні експерти з питань освіти, цифрових технологій та людського капіталу з Німеччини, Швеції, США, Литви та України. Під час Форуму експерти представили аналіз ринку праці в Україні й шляхи досягнення ним балансу. У тому числі йшла мова про важливість створення умов для освіти протягом життя в громадах. Говорили про провідні чинники ролі освіти дорослих: зміни в усіх сферах життя; дисбаланс попиту та пропозиції на ринку праці; високий рівень конкуренції систем освіти; інтенсивне старіння населення; посилення міграційних процесів. Тож соціокультурні зміни та перетворення економічного устрою призводять до втрати актуальності попереднього "кінцевого" типу освіти, освіта вже не є прерогативою одного періоду життя, а тому виникає потреба постійно вчитися та перенавчатися.

3. chernigiv zast    13 вересня 2019 року співробітники різних відділів та центрів НПУ імені М.П. Драгоманова мали змогу ознайомитись зі славетною Чернігівщиною, її багатовіковою історією та пам’ятками архітектури. Спершу Драгоманівська делегація відвідала Собор Різдва Пресвятої Богородиці, який є окрасою Козелецького краю. Він залишив неймовірні враження завдяки своїм куполам, фронтонам, іконостасу, внутрішньому оздобленню стін, різьбі по дереву та картинам олійними фарбами. Наступним місцем був музей ткацтва у смт. Козелець, який познайомив відвідувачів із предметами українського народного мистецтва, національного костюма, знарядь праці для обробки льону та ін.

4. narada zast   За дорученням ректора університету академіка В. П. Андрущенка 29 серпня 2019 року Навчально-методичним центром університету під головуванням проректора з навчально-методичної роботи професора Р. М. Вернидуба  була проведена нарада із заступниками деканів навчально-методичної роботи з питань початку 2019/2020 навчального року.

Такі наради стали вже традиційними для НПУ імені М.П. Драгоманова, адже саме на них акцентуються пріоритетні вектори розвитку освітнього процесу в університеті.

5. training   Фундація Україна-США здійснює відбір фахівців з трансферу технологій для участі у тижневому англомовному тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень.

Тренінг буде проходити на базі американських університетів та наукових інститутів в штаті Джорджія (США) з 14 по 21 грудня 2019 року.