Працевлаштування

Підготовчі курси до ЗНО

Хто на сайті

Наука

36662 525 вересня о 14:00 ауд. 340 відбулася цікава  лекція, присвячений "Advances in Soft Computing". Доповідач Слєпцов Анатолій Ілліч,  доктор технічних наук, професор кафедри управління та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Наукова діяльність пов'язана з розвитком методів ухвалення рішень в складних системах з суб’єктивними і нечіткими даними. Після захисту докторської дисертації в наукових журналах України, США і Європейського Союзу були опубліковані ряд наукових статей з розвитку теорії мереж Петрі і безперервній логіці, новим моделям мережевого планування і управління на основі нечіткої математики. Запропонований в них новий метод нечіткого мережевого планування і управління зацікавив фахівців Ben-Gurion International Airport. За посиланнями на наші публікації відоме використання цього методу китайськими ученими в управлінні рухом морських суден, в навчальному процесі та ін. Брав участь у виконанні ряду дослідницьких проектів, таких як «Моделювання керованої динаміки підводного апарату (типу торпеди)», «Моделювання аварійних режимів в енергосистемі з атомними електростанціями». Сподіваємось, що такі зустрічі надихнуть сучасного студента до нових великих відкриттів з прикладним використанням набутих знань!

rpi19-21 вересня 2018 року в рамках співпраці з комунальним позашкільним навчальним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді» на базі  Навчального центру "Мала академія наук України" викладачі факультету інформатики Оніщенко Сергій Миколайович та Єфименко Василь Володимирович взяли активну участь в  Всеукраїнському  науково-освітньому проекті "Впровадження інноваційних технологій у системі МАН України". Під час проведення навчально-тренінгових занять з курсу "Мікрокомп'ютер Raspberry Pi- інструмент дослідника" представники нашого факультету отримали практичні навички та теоретичні відомості, щодо впровадження та введення ефективних методик навчання студентів основам робототехніки та сучасного програмування. За результатами заходи учасники отримали сертифікати.

IMG 20180523 171817092У рамках співпраці з КПНЗ «Київською Малою академію наук учнівської молоді» та факультету інформатики 23 травня 2018 року о 16.00 за адресою: м. Київ, вул. Пирогова 9, НПУ імені М.П. Драгоманова була проведена підсумкова сесія  відділення комп'ютерних наук.
Були вручені відзнаки і подяки переможцям ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, науковим та педагогічним керівникам, керівникам та методистам секцій відділення, членам журі та активним членам КПНЗ «Київської Малої академії наук учнівської молоді»  відділення комп'ютерних наук.
Сподіваємося, що всі випускники навчальних закладів, хто побували на цьому заході, найближчим часом стануть студентами нашого факультету!

IMG 20180517 131739817У рамках заходів, присвячених святкуванню Дня науки в НПУ імені М.П. Драгоманова та з метою популяризації природничих наук, за ініціативи студентів фізико-математичного факультету, факультету інформатики та факультету природничо-географічної освіти та екології 17 травня 2018 року відбувся захід "Science is fun", організований і проведений студентами цих факультетів.

В програмі були представлені майстер-класи з робототехніки та 3D-моделювання; фізичні експерименти за використанням приладів, виготовлених руками студентів (трансформатор Тесла, датчик Пельтьє і т.д.); досліди з рідким азотом та сухим льодом; досліди з хімії ("Каскадерська кров", "Фараонові змії", синтез флуоресцеїну і т.д.).

Дякуємо студентам 4 курсу спеціальності "Середня освіта (інформатика)" та студентам 2 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" за активну участь у проведенні демонстрацій з 3-D моделювання та робототехніки! Персональна подяка - магістру 2 курсу навчання, Баранову Сергію - за яскраві майстер-класи з робототехніки, студентам і лаборантам факультету інформатики, Ковалю Олександру, Оніщенку Данилу, Фещенку Богдану за активну участь у підготовці та проведенні заходу "Science is fun"!

Сподіваємося, що всі, хто побували на цьому дійстві, найближчим часом стануть студентами- бакалаврами та магістрами нашого університету!

Den naukyУсіх викладачів, докторантів, аспірантів, співробітників факультету запрошуємо взяти участь у роботі звітно-наукової конференції аспірантів, докторантів та викладачів нашого університету!

Основні заходи, присвячені звітно-науковій конференції:
1) 15 травня 2018 р. о 14.00 год., актова зала - загальноуніверситетське пленарне засідання.
2) 16 травня 2018 р. о 14.30 год., ауд. 340 - факультетське пленарне засідання.
3) 16-17 травня 2018 р.  - факультетські секційні засідання (аудиторії та час початку - зазначені у програмі).

Програми заходів на нашому факультеті, присвячених конференції, можна переглянути за посиланням:

e school