038328 березня 2017 року у конференц-холі торговельно-розважального центру "Термінал" (м. Бровари, вул. Київська 316). Студенти і викладачі факультету інформатики були запрошені для участі у Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі». Конгрес проводився з нагоди 85-річчя утворення Київської області.

Основними завданнями заходу були: обмін досвідом між освітянами, налагодження міжнародної співпраці з питань реформування освітньої галузі. Представники факультету інформатики ознайомились з останніми розробками програмного та методичного забезпечення як вітчизняних, так і закордонних компаній для підтримки навчання учнів, студентів та майбутніх вчителів з різних предметів.
На заході були присутні міністр освіти і науки України (Гриневич Л.М.), Президент Національної академії педагогічних наук України (Кремень В.Г.), директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (Рогова В.Б.), в.о. директора Малої академії наук Київської області (Минзар С.А.), представники виконавчої влади міста, області, міжнародні делегації та освітяни м. Києва та Київської області.
Учасниками конгресу були близька 1 000 осіб, до яких увійшли представники 16 країн світу, науковці Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів; представники міжнародних освітніх організацій та національно-культурних товариств, громадських організацій; працівники Київської обласної державної адміністрації, керівники місцевих органів управління освітою, методичних служб, роботодавці; директори навчальних закладів області, педагоги, лідери органів учнівського самоврядування Київщини.
На конгресі обговорювались важливі питання реформування освітньої галузі, спрямовані на підвищення якості підготовки учнів, студентів, майбутніх учителів та перепідготовки вчителів з урахуванням світового досвіду.